www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Милошевац село мало али огромног срца

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Милошевац село мало али огромног срца

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 11 Мај 2008, 18:04

Јуче у послеподневним часовима МитјаЗр , Цица 50 и ваша Пепе су кренули овог села који се налази око 50 км од Гроцке са поклонима које су обезбедили наши драги чланови и мама Нехет са својим пријатељицама из фирме
Гардероба и обућа , којју је деци обезбедио наш друг Саша, слаткиши, монитор који је поклонила Марина, цд резач поклон од Дабе, и јос доста тога је наша бундевица понела достојанствено и свечано
Сусрет са господином Војиславом нас је обрадовао јер је човек речју и делом и више од директора овог дома
Село Милошевац је село са дугом традицијом од 1931 године као место које негује хранитељске породице, сад у дому има 200 деце које су под његовим надзором и бригом, деца су смештена у хранитељске породице и своје слободно време проводе у овом лепом издању које је трудом и залагањем самог директора и више него лепо , чак имају и роду оја је своје гнездо сместила на њихов кров :uteha: :yes: :clover:
Овде ћемо поставити лепематеријале са тог сусрета и да се похвалим да је Удружење добило поклон од дома у виду једне лепе украсне скулптуре направљене од шкољки које су извађене из реке
Надам се да ће
Митја или Цица дати свој приказ нашег топлог сусрета са директором дома
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Хранитељске породице”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост