www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Cudni su putevi Gospodnji

MimaR
Поруке: 8
Придружен: 22 Јул 2008, 11:41
Контакт:

Cudni su putevi Gospodnji

Непрочитана порукаод MimaR » 07 Дец 2008, 11:24

koliko puta u zivotu smo izgovorili ovu recenicu u bilo kojoj zivotnoj situaciji...mnogo...ali On zna sta je za nas najbolje...tesko je mnogo puta ovo razumeti,pogotovo kada ste glavni akter zivotne nedace koja nas je snasla...zasto,pitanje je koje postavljaju mnogi parovi koji su suoceni sa sterilitetom...lekari su nemocni u mnogim situacijama,ali svaki odlazak kod lekara za nas je nova nada...istina,suze,bol,patnja...suocavanje sa situacijom zvanom NEMOGUCNOST RADJANJA je veoma teska pogotovo za zenu ...svaki put kada bih ugledala trudnicu,majku sa bebom u meni je preovladala tuga i pitanje Boze,zasto bas ja...mnogo godina mi je trebalo da shvatim,zasto bas ja...i na koji nacin cu postati majka...jer nasa beba je rodjena,samo na pogresnoj adresi...vreme je bilo potrebno da nas Bog sastavi...

http://nbf.pl‎

Повратак на “Усвајање детета”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 6 госта