www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Carobnica krenula

Помогла сам многима, после 1103 маила ни један одговор да се помогне мени. Богу хвала,што ме створи овакву. Можете да ме мрзите,можете да ме волите али морате да ме поштујете!
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3329
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Carobnica krenula

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 13 Сеп 2016, 22:12

Malo mi je dosadilo od svih da slusam opravdanja zasto cekam toliko dugo na regularne papire da bih krenula, i zato sto verujem u cud , krenuh sama. Vidimo se sa materijalom koji snimam, nadam se da cete uzivati u dokumentarnom filmu. Sve vas ljubi Vasa Carobnica :kiss.gif: :hello:
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: Carobnica krenula

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 15 Сеп 2016, 20:13

smil442f329a271af.gif Danas je treci dan kako skidam malter sa unutrasnjih zidova. Negde ide polako negde brzo, zavisi gde je vlaga ili suvo. Skoro i da ne osecam ruke i misice. No, bolje da sama zavrsim sto vise mogu. Neprijatno mi je da bilo koga zovem da pomogne svako ima svoje obaveze i posla. Idemo dalje...

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 21 Сеп 2016, 13:49

Pre nego postavim materijal video koji radim, da kazem sta i kako radim
Uslovi za zivot su teski. Struja postoji u vidu jednog produznog kabla koji ide direktno iz sata tj iznad njega posto je zapaljen od vode. Nemamo vodovodnu mrezu jer je pukla jos tokom zime
No snalazim se i zahvaljujem se porodicama Milosevic- Nikolic i porodici Petrovic gde povremeno koristim kupatilo, ako se ne snadjemo sa vodom koju nam greje sunce u plasticnim balonima ili je zagrejemo na vatri koju lozimo napolje.
Zahvaljujem se i Gordani Ristic koja nam s vremena na vreme opere ves koji odnesem kod nje.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 21 Сеп 2016, 13:53

Papire koje radim su u stanji pauze, cak ni nacelnici nije bitno sto ide zima i mislim da se ne tangira previse u kojim uslovima zivimo mama i ja.
Tako da sam zatrazila prijem kod Predsednika OPstine da vidim da li On Ima volju da pomogne. Ne znam kako ni zasto ali osecaj mira i srece ne izlazi iz srca jer znam da cinim lepu stvar za moju mamu. Mozda i zaista odem u Knez... postavicu uskoro materijal

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: Carobnica krenula video

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 24 Сеп 2016, 01:28

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 25 Сеп 2016, 23:03

Sutra ocekujem razgovor i nadam se dogovoru sa ljudima iz opstine. smil442f329a271af.gif

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 26 Сеп 2016, 14:10

Mislim da krecem u rusenje konacno eusa_clap.gif
evo jednog interesantog linka i materijala , zahvaljujem G.Slavisi na izuzetnom profesionalizmu
http://niskoenergetskekuce.blogspot.rs/

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Carobnica krenula i 15 dana

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 26 Сеп 2016, 20:47

Verujuci u `15 dana , koliko je potrebno da se proces legalizacije zavrsi krenula sam u taj posao, posto sam nakon iznenadne smrti inzinjera G.Branislava shvatila da ce proces potrajati malcice duze ( ni u snu nisam verovala da ce trajati ovoliko ). Sve sto je trebalo od mene je uradjeno, od izlaska geometra , koji je cak bio 5 puta da meri, premerava, crta i ostalo, do placanja taksi, docekivanja inspekcija, i naravno nabavke materijala.
Nigde jos nisam objavila koliko sam licnim sredstvima obezbedila materijal za kucu sto naravno cuvam za kraj da vidim da li ce se neko prikljuciti. S obzirom da mi je prodajna cena kartona ili papira 3 din/kg onda svakome od vas ostavljam da izracunate koliko sam morala da radim da bih sav materijal koji je spreman do sad obezbedila. Celo leto cekam papire da budu gotovi, ne znam koliko puta sam isla u urbanizam do pre neki dan kada sam cula odgovor da nekog ne zanima sto je zima na pragu. Posto me taj odgovor toliko povredio, jer smatram da tako nesto nisam zasluzila, krenula sam da trazim resenje. Arhitekta mi je rekao da podnesem za legalizaciju terase i podruma ( sto je po recima nadlezne osobe problem) Posto znam da sam to vec uradila, da ne bude da necu podnosim zahtev ponovo i odlazim do Gradjevinske inspekcije direktno kod nacelnice za taj sektor. Izuzetna zena koja mi se izvinila jer nije upoznata sa slucajem posto je na duznosti samo 3 meseca i poziva pravnika sluzbe da objasnim situaciju. To sam i ucinila, i pravnica odlazi sa papirom da proveri stanje slucaja. Ubrzo se vraca i govori mi da je moj predmet na cekanju od 22 .marta.2016 godine
Ne mogu da verujem da mi to govori plus sto mi kaze da sam taj deo vec zavrsila jos tada i da ne shvata zasto sam bila primorana da podnosim zahtev ponovo.Takodje ne veruju ni da leglizacija do sada nije zavrsena
Zaista od srca u gradjevinskoj inspekciji se zahvaljujem :flowers:
Odlazim ponovo u urbanizam i zaticem sledecu situaciju.
Predmet je svo vreme stojao s strane.
Ne zelim da ulazim u niciju svest niti savest, no postavljam pitanje sebi samo i dok vama pisem.
Kako je to gledati nekog ko je u situaciji kao sto smo mama i ja, ko dolazi i cini sve sto moze i trazi se od njega, a zna se da je prdmet po strani i da se ne uzima da se radi.
Da li je u pitanju moja glupost sto nisam ponudila novac ili sto nisam uradila nesto drugo.

Stari i nas i dobri priprost narod :uteha: koji nije imao zavrsene skole vec se potpisivao palcem , bio je toliko mudar da je za ovu situaciju imao fantasticnu i istinitu izreku gde je opet upotrebio nesrecno magare.

Tako sam se i sama osecala, i zaista saosecam sa njim.

Imam samo par dana da obezbedim sredstva koja su mi potrebna za nabavku blokova od stiropora, vrednost oko 1200 e, izvodjaca radova sam obezbedila, razmisljam kojom carolijom cu sada to uspeti.
No... zato izazovi i postoje, za one hrabre i lude, koje izgleda samo Bog moze i voleti.

Najtuznije i najinteresantnije je sto su i oni koji su do juce nudili pomoc ,, kada je bilo nemoguce pricati o konacnom pokretanju radova, danas promenili pricu.
Ukoliko zaista budem izvela cudo oko ukupnog materijala za kucu,onda cu sebi dugovati jednu veliku i najvecu uslugu za koju verujte mi imam neverovatnu zelju sad kad vidim da od silnih junaka ostade samo kajgana. :flowers:
Svi bi da budu frajeri a retko ko ima m...

u prilogu su snimci dokumenata

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 28 Сеп 2016, 19:42

Ocekujemo TV ekipu koja ce snimiti trenutno stanje i molbu . Sa druge strane resila sam da cak i pozajmim novac za materijal. Spavanje u vrecama za spavanje i nije toliko resenje za ove noci, a pocela sam da trazim bilo koju pec za grejanje.
Idemo dalje koliko god to bilo tesko jer znam zbog koga to radim. sve vas ljubi vasa pepe :kiss.gif:

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 02 Окт 2016, 22:34

sledeci put kad upalite sporet budite zahvalni na tome i naucite da spremate hranu, jela, rucak ... :uteha:

http://nbf.pl‎

Повратак на “Пепељугина Акција”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 5 госта