www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

67 Akcija za Crveni krst Grocka

I ove godine nastavljamo rad
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

67 Akcija za Crveni krst Grocka

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 07 Авг 2013, 12:37

Iako su mi trazili pomoc iz Vranja, Kraljeva i Cuprije, prevoz je svima izgleda bio stavka zbog koje nisu mogli da dodju. ILi licni problemi, ili to sto sam bila na korak da prijavim zloupotrebu sluzbenog polozaja jedne od organizacija, ili smrtni slucaj...

Kako god, pomoc je mogla da ode i za Kragujevac za jednu drzavnu ustanovu, ali iako su ljudi dosli kombijem, kada su pregledali odecu i obucu rekli su bez trunke srama,
Ova garderoba i obuca nisu za nas, jer mi uzimamo samo novo, znate mi moramo da vodimo racuna o nasim korisnicima, jer ustanova je kao skoro hotel Akategorije, samo nema bazen. Rekli otisli a ja ostala da pakujem opet sto je raspakovano, kako god, sutradan lepo odem do Crvenog krsta Grocka, i 6 prepuna pik upa odvezem sa Sasom, i predam G.Miri koja je to razdelila ljudima.

Ne shvatam kako ako kazete POLOVNO ALI OCUVANO treba da izgleda, da li markirano ili po poslednjoj modi da bi se ta pomoc preuzela od strane nekih kojima je izgleda par minuta dovoljno da vide da li se to isplati ili ne?
sta da se isplati???
Ako je narod bos i go, onda je dovoljno da bude cisto, celo i bez fleka, sta je falilo ljudima sa teritorije OPstina Grocka da to sebi odnesu kuci za njih i decu a nije dobro za Gospodu iz drzavne ustanove???
Pitanja su postavljena i ostavljena , a ja nastavljam sa svojim radom.
Hvala svima koji su i ovoga puta doneli odecu obucu, ili je poslali postom, ili ostavili kod ili u kontejner, otisla je zaista u prave ruke. Svako dobro zelim vam ja.

preko 50 ljudi je uzelo odecu i ostalo je jos
Прилози
IMG_0301-1.jpg
IMG_0302.jpg
IMG_0303.jpg
IMG_0304.jpg
IMG_0305.jpg
IMG_0307.jpg
IMG_0311.jpg
IMG_0312.jpg
IMG_0313.jpg
IMG_0314.jpg
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “2013 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 5 госта