www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Podrska Vasiliju Nisavicu i sponzorstvo 2012

I ove godine nastavljamo rad
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Podrska Vasiliju Nisavicu i sponzorstvo 2012

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 16 Мај 2012, 12:17

Veliko mi je srce i puno radosti sto sam konacno mogla konkretno da se ukljucim sama u pomoc Vasiliju.Dete koje zivi sa majkom i sestrom i dedom, dete koje je pocelo da trenira kik boks , pored odlaska na casove gitare , romanticar vec u ovim godinama 11, i borac.

Vasilije je krenuo da trenira prvo Savate a onda i kik boks, do sada je vec osvajao nagrade , diplome i medalje na takmicenjima u svojoj konkurenciji i ima dosta uspeha ali nedovoljno mogucnosti.Skoro svaki drugi dan, tj vece on odlazi do Kaludjerice i tamo ima treninge ako to vec nema ovde u klub u Grockoj. Njegovo interesovanje za ovaj sport nije potekao iz neke nasilnicke pobude vec naprotiv iz jedne filozofije koja uci smirenju i samokontroli.

Uz pomoc koju porodica dobija od nas , jer se nalazi na nasoj listi korisnika, nikako do sad nisam mogla da mu izađem u susret sto se tiče opreme do sad. A eto da carolija cini svoje , govori i podatak, da se cuda desavaju, Vasilije ce konacno dobiti sorts za takmicenje koje ima sad u Subotu u Sportkom centru Sumice.Vasilije mi se obratio postidjemo i samo kako decaci umeju u tim godinama , pozalio kako mama nema mogucnosti da mu kupi novi sortc a da mu je to neophodno i pitao za pomoc.I kao sto lici Pepeljuzi 21.veka, nasla sam mu sponzora koji ce koliko sutra da mu to i posalje postom.Vasilije je presrecan, ja vam to ne mogu opisati i ne veruje da sam i to uspela.Dusa moja mala , ko se seca mojih pisanja od pre, ima u Pepeljuginom kutku, Vasilije i njegova sestra Bojana su mi kao deca koje jako volim i pomazem na sve moguce nacine. I ovo mi je dalo ideju da CAROLIJA PEPELJUGA21.VEKA I PRIJATELJI budu njegov sponzor dalje i da ga pratimo na njegovoj stazi uspeha eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif :kiss.gif: :kiss.gif: :kiss.gif:

Zahvaljujemo se firmi Speedup iz Beograda na donaciji
http://www.speedup.co.rs/index.html
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “2013 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 8 госта