www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

57 Akcija za Porodicu Rajicic

Dok se drugi pripremaju za smak sveta, mi cemo pomagati i dalje
pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 14 Авг 2012, 14:23

Porodica Rajicic koju cine majka i cetvoro dece.

Мајка је Маја Раичић и деца Александар (13 година), Јована (11), Урош (9) и Анђела (6).Мајино пето дете беба је преминула.
Кућу у којој живе Рајичићи чине наслагани блокови, док је једино стиропор који као изолација служи да би их штитио од хладноће. У петнаест квадрата, без елементарних услова за живот, купатила, кухиње па самим тим и без воде Маја и њених четворо деце преживљавају сваки дан.
Маја је желела да крсти своју децу, нарочито након што јој је беба умрла , али није имала средства и када је чула да се организује преко наше организације Колективно крштење, она ме је назвала и договориле смо се да то уради.Била сам деци Кума.

Маја сада живи као подстанар, морала је да изађе из куће у којој је била, јер овако је бар деци обезбедила воду, струју и нормалнан начин да се проведе дан. али

Али... ни то није решење, Маја жели да се врати кући и да својој деци обезбеди доградњу две просторије и тако деци обезбеди и купатило и још две собе собу. Маја не жели новац, она жели грађевински материјал, жели помоћ од људи али не у финансијама, јер зна колико има злоупотреба она, једноставно моли да јој се уплати за материјал.Како она каже, сама ће да зида ако треба али она то жели и бори се да деци то створи.
Од нас као појединаца или друштва зависи да ли ће то да се испуни или не. Са моје стране могу тек после октобра а ако Ви желите или можете, ово је Мајин број

Маја је два пута до сад добила храну од наше мале организације за децу и њу, и надам се да ћу успети да јој обезбедим школски прибор за децу.
0611343158 Маја
Прилози
maja3.jpg
maja 2.jpg
maja 1.jpg
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 20 Авг 2012, 14:52

Majin sin ceka manju operaciju, a ona moli za pomoc, deca ce uskoro u skolu, nema skolskog pribora, obuce, hrane. Imate Majin broj na temi, ako mozete da zeni pomognete, molim vas javite se
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “2012 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 9 госта