www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Nlo svet i mi...

Уредник: zoxyf

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Nlo svet i mi...

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 15 Јул 2011, 23:24

U svom predavanju, održanom u Nagoji u Japanu 2010., britanski autor, umetnik i predavač Bendžamin Krem, govori o značajnim događajima koji se upravo dešavaju u svetu: stupanju novog doba, ponovnoj pojavi majstora mudrosti na čelu sa Maitrejom, učiteljem sveta i okupljanju sila svetla, sa posebnim osvrtom na ulogu NLOa i svemirske braće.

U drugom delu govori o drugom velikom događaju koji se upravo dešava: otvorenoj pojavi duhovne hijerarhije u svetu, o carstvima u prirodi i njihovoj vezi, o duhovnom carstvu, šta je božansko, o evoluciji čovečanstva, o dva zakona koja vladaju svim životom na planeti Zemlji: zakonu uzroka i posledice i zakonu ponovnog rođenja, o konstituciji čoveka, o duši i njenoj evoluciji, o duhovnom carstvu i njegovim stanovnicima.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Nlo svet i mi...

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 15 Јул 2011, 23:28

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Nlo svet i mi...

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 15 Јул 2011, 23:29

Marija
Поруке: 517
Придружен: 16 Нов 2009, 21:43
Контакт:

Re: Nlo svet i mi...

Непрочитана порукаод Marija » 23 Јул 2011, 22:29

Svi koji hoće da žive pobožno u Hristu biće gonjeni.. A zli ljudi i opsenari napredovaće od zla na gore, dovodećI i druge i sebe u zabludu

(1 Tim. 3, 12-13).

Takvoga gonjenja na one koji žele da žive istinski blagočestivo u Isusu Hristu, a i na samo Hrišćanstvo, još nikada nije bilo, osim u prva tri veka Svete Crkve. Tada je ono ipak bilo nešto sasvim novo i nepozna-to čovečanstvu pogruženom u yami neznaboštva, a sada hrišćanstvo gone odstupnici koji ga savršeno poznaju i svesne su sluge Antihrista koji dolazi. Može se bez okolišanja reći da danas u svetu blaguju samo "zli ljudi" i "opsenari", koji su u svoje ruke uzeli sve, uključujući i državnu vlast, i koji strogo po svome ličnom egoističnom nahođenju raspolažu svim zemnim blagom. Časni ljudi stradaju, a moćnici i protuve blaguju.

I to je znak nastupanja antihristove epohe !

No za naše vreme karakteristična je u "sila obmane"- o čemu piše Sveti Apostol Pavle u svojoj Drugoj poslanici Solunjanima- kada ljudi poveruju laži (2. Sol. 2,11). Istina i laž u naše će se vreme tako pomešati, da će i najrazumnijem čoveku neki put biti teško da razabere gde je istina a gde laž. Laž se tako drsko izdaje za istinu da se mnogi predaju toj opseni i odvraćaju se od istine. A razobličiti tu laž, koja se radi svoga utvrđivanja vešto koristi svim sredstvvima ovoga sveta koja joj na potpunom raspolaganju- uključujući i ogromna novčana sredstva i društvenu vlast, biva veoma teško.

A to je tako osobito zato što će, kako je upozoravao i Apostol i što mi vidimo da se ispunjava, doći vreme kada zdrave nauke neće podnositit, nego će po svojim željama okupiti sebi učitelje da ih češu po ušima.

I odvratiće uši od istine, a okrenuti se bajkama (2. Tim. 4,3-4).

Koliko se sada namnožilo svakojakih samozvanih učitelja koji uistinu "češu po ušima", koliko li samo sekti i političkih partija najrazličitijih usmerenja. Doslovno glavu može izgubiti onaj ko nema čvrsta, istinski hrišćanska načela i koga ljulja i zanosi svaki vetar učenja, obmanom ljudskom i lukavstvom radi dovođenja u zabludu (Efes. 4,14). Kako je lako prevariti se u prašumi svih tih podmuklih laži i odlutati sa pravoga puta istinskog hrišćankog života !

A svi ti sejači laži su svesne ili nesvesne sluge Antihrista, koje mu služe ili iz ubeđenja ili prosto iz gluposti, pripremajući njegov kratko-trajni trijumf na zemlji, koja na naše oči postaje njegova očevina.

Uprkos nas oni svim dostupnim sredstvima napadaju, kipteći mržnjom na ans zbog toga što razobličanamo i njih i njihovoga gospodara kome oni tako verno služe, a upozoravamo sve istinski verujuće na njihove podvale.

"Zato pazi na sebe, čoveče- poučava nas veliki otac Crkve sveti Kiril, Arhiepiskop jerusalimski- i čuvaj dušu svoju. Crkva ti svedoči pred Bogom živim i unapred ti govori o Antihristu pre no što on dođe. Hoće li to bito za ili posle tvog života, ne znamo. No za tebe je dobro da to znaš i da se paziš" (Pouka petnaesta).

SVETA REVNOST - Arhiepiskop Averkije

Uoči Antihristova dolaska

Znaš znake antihristova dolaska:
Ali nemoj da ih držiš samo za sebe,
Nego ih svakome štedro saopštavaj.
(Sv. Kiril, Arhiepiskop Jerusalimski)

http://nbf.pl‎

Повратак на “2012 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта