www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Govor Japanske princeze

Уредник: zoxyf

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Govor Japanske princeze

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 10 Дец 2012, 17:07

Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Govor Japanske princeze

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 10 Дец 2012, 17:08

Објављено у 07.04.2012.

Japanska princeza Kaoru Nakamaru obratila se javnosti 2. decembra 2011. godine i tada je iznela svoja spiritualna iskustva, ali i saznanja o 2012. godini i ulasku nase planete u 5. dimenziju (5D).
Princeza Kaoru Nakamaru u autobiografiji tvrdi da je praunuka japanskog cara Meijia.
Nakon što je završila koledž Columbia u SAD-u, bavila se intervjuisanjem državnih službenika, predsednika i kraljeva, a 1973. je proglašena za jednog od najboljih svetskih novinara prema izboru časopisa ''Newsweek''.

Nastavila se baviti novinarstvom i razgovarati sa svetskim vođama, posebno u zemljama zahvaćenim ratom. Zapažen je njen intervju sa Sadamom Huseinom za vreme Iransko-Iračkog rata, al i sa Muamerom Gadafijem kojeg je pitala i da li je terorista.
Svoju je mirovnu misiju nastavila i do današnjeg dana pa se tako bavi promovisanjem mira, ljubavi i poverenja gde god stigne. Nedavno se obratila i posetiteljima konferencije ''Budućnost čovečanstva''.
U svojem se govoru osvrnula i na događaje koji će uslediti krajem 2012. godine, a za koje su spremne samo političke elite koje od nas kriju šta će se dogoditi.
Prema njenim uvidima, Zemlja će tada ući u petu dimenziju (5D), a jedinstveni poredak nebeskih tela tri će dana i noći Zemlju ostaviti u potpunom mraku i bez struje.
Princeza tvrdi da takvo razdoblje možemo preživeti samo ako doživimo duhovno prosvetljenje i okružimo se ljubavlju.
-----------------------------------------------------
Prema predviđanjima Maja, takozvani 'Veliki pelaz' dogodiće se u decembru 2012. nakon što Sunce i Zemlja oblikuju ravnu liniju usmerenu prema centru galaksije. Navedeni položaj potaknuće nestanak trodimenzionalnog modela sveta, a stanovnici Zemlje imaće mogućnost živeti u 4D svetu, no ponuda se odnosi samo na one čiji se um proširio i otišao na mnogo viši nivo.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Govor Japanske princeze

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 10 Дец 2012, 17:20

Reč je o Matejevom evanđelju 24.poglavlje, 29.stih. Celo 24.poglavlje Mateja, Marko 13.poglavlje i Luka 21.poglavlje, te Luka 17.poglavlje, od 20. do 37. stiha govore o tome.
3 dana tame na zemlji

sta kazu drugi o tome?

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Govor Japanske princeze

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 10 Дец 2012, 17:27

Tarabici o 3 dana tame

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Govor Japanske princeze

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 10 Дец 2012, 17:48

Nadovezacu se na deo gde Tarabic prica o Srbiji kao sigurnom mestu, sto me je podsetilo da sam pre dve ili tri godine kada sam sa Isidorom Bjelicom gostovala na Kopernikus gde je emisiju vodio Slobodan Zivkovic, cula razgovor izmedju njih dvoje, gde su konstatovali da je Srbija puna stranaca, koji kupuju zemljiste, kuce po selima ili gradovima, ali da se komletna skoro elita koja se u svetu bavi astrologijom, astronomijom, i svim vidovima duhovno egzatne nauke preseljava ubrzano.
Srbija poseduje planine kao sto su Rtanj ili Radan koje poseduju svoje tajne ili pozitivna zracenja koja cuvaju zemlju a i ljude. Ali, od svakog od nas zavisi koliko smo spremni da sebe menjamo i da pruzimo ljubav prema sebi a i drugima.

http://nbf.pl‎

Повратак на “2012 godina”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта