www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

43 Akcija

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

43 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Јун 2011, 14:21

Mislim da sam pisala vec jednom o ovoj akciji, a mozda i nisam, kako god.
Jedna nasa clanica, a i clan novog Upravnog Odbora Humanitarne organizacije Carolija Pepeljuga21veka i Prijatelji, je imala zelju da jedna od nasih akcija bude usmerena i ka zenama koje su na odsluzenje vremena u vaspitno popravni zavod Pozarevac.
Za sad, sa budzetom koji pokriva samo troskove transporta u lokalu , ukljucujuci i Beograd, troskove oko priprema organizovanja akcija, interneta, telefona i ostalog,
nismo u mogucnosti da se drugacije postavimo sa donacijom, sem sa knjigama koje je donirala nasa clanica
Tematika knjiga je pravoslavna vera, ucenje.

Na molbu autora i predavaca koji je tu donaciju i prosledio nama preko nase clanice, ova akcija ce se zavrsiti do kraja ovog meseca.

Zivot u tim uslovima nije lak, i koliko god se mi trudili da kada negde posaljemo donaciju ili je sami odnesemo da bude bogata i raznovrsno, mislim da ce ova biti jako skromna.
Posto su specificni uslovi u ustanovu gde cemo se prvi put pojaviti, volela bih da i sami razmislite, o zivotu tih zena i na ono sto im je potrebno a osnovno je da jedna osoba ima.
Sacekacemo jos par dana, da usaglasimo mogucnosti i zelje, i mislim da ce jedina slika sa ove akcije biti paket slikan pred samo slanje.

Ime koje za koji dan nosimo zvanicno oznacava jednu veliku organizaciju, ako se pogledaju akcije koje smo obavili u prethodnim mesecima i godinama, a susta istina je da sve ovo cine samo par osoba.
Jako sam ponosna sto moj licni rad ,nije samo moj i sto ga delim sa izuzuetnim ljudima koji ne da imaju veliko srce , vec nema dovoljno reci da se opise njihovo covekoljublje, humanost i odanost ideji da se u pomoc ljudima uskace bez mnogih nepotrebnih pitanja.

Dela a ne samo
blablabalabalabalallllaaaaaaaaaa

Ova akcija je izazvala buru reakcija, koje ne zelim niti da komentarisem niti bilo sta drugo.
Carolija je postala Humanitarana Organizacija koja pomaze na mnogo polja.S obzirom, da niko nema clansku kartu do sad, a mali je jako broj ljudi koji radi i doprinosi uspehu Carolije, dzaba vam mesanja.

:angel:

Hvala osobi bez koje ova akcija ne bi bila uradjena :kiss.gif:
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

43 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 25 Авг 2011, 20:37

Jednog dana bicu dovoljno bogata i novcem da bih sve troskove mogla sama da ispratim, posto nam racun stoji ko dzepovi crkvenog misa prazan od Januara.
Dace Bog da bude bolje, pa i ova akcija da se zavrsi kako treba.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “2011 година”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 4 госта