www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

42 Akcija

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

42 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 20 Јун 2011, 15:37

Nasa 42 Akcija je prosledjivanje donacije u polovnom namestaju, garderobi, obuci, posteljine, cebadi, jorgana, jastuka i posudja , takodje za porodice pogodjene posledicama poplave na jugu Srbije, tacnije opet Opstini Novi Pazar.
To smo obecali a vec sada u magacinu nase male Carolije je puno toga od navedenog, a ocekuje se do ovog vikenda mnogo kauca, troseda i ostalog kabastijeg namestaja.
Posto nas vozni park nije u mogucnosti da ovakvu kolicinu prebaci do korisnika, oslonicemo se opet na Gradonacelnika Novog Pazara da posalje svoje vozilo, kamion, da preuzme prikupljenu donaciju.
Ovog puta, bih zamolila sve koji prate nas rad, a imaju na uvid nasu adresu, da shpdno svojim mogucnostima pomognu ovu akciju slanjem slatkisa ili hrane .
Bila bih vam jako zahvalna jer moje finansijske mogucnosti ne mogu sve da pokriju.
Hvala unapred svim ljudima kojima ovaj apel nesto znaci.

Takodje se zahvaljujem nasoj Marini :flowers: :flowers: :flowers: , koja je donirala obucu, odecu , igracke i jednu veliku grejalicu( mislim da je ovo grejalica) genius.png , i nasoj Mariji koja je ovu donaciju preuzela u Beogradu i dostavila Caroliji. eusa_clap.gif
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

42 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 25 Авг 2011, 20:36

Dok ja namolim ljude da dodju do Beograda da bi preuzeli vredne donacije koje obezbedimo, vreme prolazi, a posto to vise nije praksa nase Humanitarne Organizacije mi smo pomoc prosledili za Crveni Krst Bor, koji ce obici siromasna sela u okruzenju i podeliti pomoc. Pored garderobe, poslata je obuca, namestaj, kucni aparati, grejalice, knjige, sveske i ostalo.
Takodje deo donacije je obezbedjen preko Nade Vukse koja je donaciju do Carolije donela iz Belgije , isopred Hum, Organizacije Sain Vincent du Paul ,
u vidu polovne garderobe koja se ovih dana salje po siromasnim selima sirom Republike Srbije.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

42 Akcija

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 03 Сеп 2011, 11:47

Slikice sa akcije, a video zapis sledi tokom septembra posle posete Borskom okrugu
Прилози
DSCF1247.jpg
DSCF1249.jpg
DSCF1248.jpg

http://nbf.pl‎

Повратак на “2011 година”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 1 гост