www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Akcija za decu i skolu u Kursumliji

ZmYchE
Поруке: 33
Придружен: 16 Сеп 2009, 22:36
Место: Beograd
Контакт:

Непрочитана порукаод ZmYchE » 08 Феб 2011, 17:31

Ovo je clanak o deci i skoli u Kursumliji:
http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/183891/ ... ge-i-hranu

A ovo je i video sa Be92 koji je bio aktuelan pre 2 godine, ali se maltene nista nije preduzelo povodom toga:

:cry:

Ovako, moja ujna i par ljudi su me pitali da im pomognem oko ove akcije, pa sam resila da se i ovde oglasim.

Prevoz je obezbedjen, ali potrebno je sakupiti sto vise stvari:
garderoba, sto vise obuce za decu jer deca bukvalno idu bosa, skolski pribor u sto vecim kolicinama, igracke i sta god ko moze da prilozi bilo bi extra.

Bilo bi dobro sakupiti vec nesto sad do vikenda, jer za vikend planiram sve sto sakupim da odnesem njoj (ujni) koja ce vec u ponedeljak ili jedan dan iza nedelje voziti prvu turu stvari za Kursumliju ...

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 09 Феб 2011, 16:53

Posto sam obavila telefonski razgovor sa Majom , takodje sam se cula i sa njenom Ujnom, zenom koja zeli da pokrene celu pricu i akciju.
Jedini problem, za koji smo takodje nasli resenje, sto ovde nije rec o Udruzenju, ili bilo kom obliku registrovanog clana. Kao sto rekoh to nece biti problem da Carolija ucestvuje sa svojim delom donacije, ove nedelje koliko bude bila u mogucnosti, mislim na kolicinu, a za kasnije videcemo da pomognemo vise.

Ovog puta donacija ce biti u sokovima a za kasnije videcemo sa cime mozemo da izadjemo u susret, jer nam se javlja veliki broj ljudi.
Hvala Maji za pokretanje ove akcije eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

ZmYchE
Контакт:

Re: Akcija za decu i skolu u Kursumliji

Непрочитана порукаод ZmYchE » 10 Феб 2011, 22:19

Sakupila sam nesto malo skolskog pribora, a treba da dobijem sad od nekih ljudi nesto garderobe i obuce do vikenda.

Nadam se da ce se sto vise ljudi javiti da pomogne i donira stvari za decu.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 12 Феб 2011, 16:41

Carolija je takodje donirala , malo skolskog pribora, dve torbe, jedan monitor za racunar i sokove. Ocekuje se odlazak na teren sledecg cetvrtka, koliko sam upoznata a tada nam stizu slike i utisci sa ove male akcije za sad.
Nadam se sto vecem odazivu dobrih ljudi, i da pomognemo nase gradove i sela koji se nalaze po celoj Srbiji
Hvala!

ZmYchE
Контакт:

Непрочитана порукаод ZmYchE » 13 Феб 2011, 14:04

Za sad kod mene se nalaze ove stvari:
Слика
Слика

Akciji su se pridružili i studenti iz humanitarne organizacije "Osmeh na Dar" sa donacijama garderobe i igračkama - danas oko 18h idem po stvari.

Mnoštvo mojih prijatelja i kolega se pridružilo sa obućom, garderobom, knjigama.
Hvala koleginici Nataši, drugaricama Mariji, Tijani, Nedi, Tei što su se uključile u akciju!
Hvala Darku koji je uvek tu da preveze i pokupi šta god treba :)

Još slika od mene stiže kasnije - večeras!

ZmYchE
Контакт:

Непрочитана порукаод ZmYchE » 14 Феб 2011, 15:01

Sinoć smo se Darko i ja našli sa ljudima iz organizacije "Osmeh na Dar" da preuzmemo njihovu donaciju za ovu akciju. Pošto je donacija zaista bila velika (mnogo džakova sa igračkama, slatkišima, garderobom, sredstvima za higijenu, obućom..) bilo je potrebno spakovati sve u čak troje kola (PickUp, Mercedes i Fiat Stilo). Pozvala sam vozače koji voze za Kuršumliju da odmah dodju po donaciju i sve smo zajedno pretovarili u kola, a kasnije u magacin gde se nalazi sve što se vozi ipak u petak, a što će se pakovati u kamion.

Slike sa akcije:
Hol pravnog fakulteta sa donacijom humanitarne organizacije "Osmeh na Dar"
Слика
Слика

(1) Pick-Up kola sa spakovanom donacijom humanitarne organizacije "Osmeh na Dar"
Слика

(2) Mercedes sa spakovanom donacijom humanitarne organizacije "Osmeh na Dar"
Слика

(3) Fiat Stilo sa spakovanom donacijom humanitarne organizacije "Osmeh na Dar" i sa donacijama raznih ljudi sa strane
Слика

Magacin gde smo pretovarili sve stvari koje će se voziti za Kuršumliju.
Među stvarima je sakupljeno sve i svašta - od sredstava za higijenu, garderobe, obuće, igračaka, knjiga, časopisa do sokova, slatkiša ...
Слика
Слика

Hodnik ispred magacina gde se nalazi još džakova sa igračkama, garderobom, obućom...
Слика
Слика

Zaista hvala svima od srca koji su učestvovali i pomogli akciju! Da nije bilo organizacija Čarolije i Osmeh na Dar ova akcija ne bi bila ovako uspešna!

Kao što rekoh u petak se polazi za Kuršumliju, najverovatnije rano ujutru.

Vrlo sam zadovoljna ovom akcijom :snoopy:

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 19 Феб 2011, 01:57

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Veliko hvala svima koji su pomogli ovu akciju i kolegama iz Osmeh na dar eusa_clap.gif
nasoj maloj pcelici vrednici Maji Zmajcetu na obavestenju i prikupljanju pomoci sa svojim drugarima eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Divno i lepo uradjeno :)

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 18 Нов 2011, 17:41

http://nbf.pl‎

Повратак на “2011 година”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 4 госта