www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

49 Akcija Dom u Nisu

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

49 Akcija Dom u Nisu

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 07 Дец 2011, 18:06

Iako se mnogi trude da sebe predstvave u humanom svetlu,konkretni potez su uradili Prijatelji iz Moto kluba Ketna iz Nisa.
Pored toga sto vole motore, i pripadaju Slovenackom maticnom klubu, ovaj klub se razlikuje od ostalih i po svom sastavu, jer su njegovi clanovi 5 pilota, 2 inzinjera informatike, 3 inZinjera masinstva, 1 lekar,
2 zdravstvena radnika itd.

Oni su do sada imali dosta konretnih humanih aktivnosti koje su poznate sirom krugu ljudi a sad su nam se obratili sledecim pismom

Kroz razgovor sa direktoricom doma g-djom. Slavicom Djokic, koja je iznela novonastali
problem, prelaska dela dece iz ustanove Kulina, u njihov dom DuSko Radovic, a radi se o deci oboleloj
od cerebralne paralize i nisu u mogucnosti da se sami krecu
, niti da odrZavaju sami higijenu, javila se
potreba za odredjenim sredstvima.
Zamoljeni smo da pomognemo u nabavci vise invalidska kolica ( minimum 2 komada
) kako bi
se moglo raditi sa nepokretnom decom i nabavci pampers pelena za uzrast od 15 godina pa navise.
Pored te dece u domu zivi 23 troje dece
1. 8 devojica u uzrastu od 15 godina pa navise
2. 15 decaka u uzrastu od 13 godina pa navise
Kao poklon zanjih potrebno bi bilo nabaviti :
1. papuce, patike
2. Sal,rukavice
3. nesto od sredstava licne higijene
4. slatkise
Unapred IML

Dragi moji musketari , znate moju odluku da sam resila da posecujemo samo decu iz siromasnih porodica, ali ovako pismo i razgovor koj je tek opisao stanje koje je jako tesko, prevagnulo je da i ovu akciju odradimo.

Hocete li se prikljuciti?

Ne postoje samo na jednoj teritoriji ili obliku drustva deca koja trebaju da se pomognu, mi cinimo maksimalno puno s obzirom na nasu situaciju kako se izdrzavamo i ostalo, ali nema stajanja...Zato Musketari!!! Idemo li dalje?

Za decicu!!!
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

49 Akcija Dom u Nisu

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 08 Дец 2011, 19:04

Carolija ima trenutno oko 2500 komada garderobe, a za decu o kojoj je ovde rec cekam listu godista, velicine da prepakujem i spremim.Gareroba je uvek izmesana i nikad je en saljem dok ne vidim za koje je godiste i korisnike
Upravo cekam poziv da oko 700 kg krompira nadjemo resenje prebacimo u roku od 24h, do doma.
Apelujem za obucu cim imam listu brojeva objavljujem , pomozite, kao i za pelene, ne morate da saljete ovde Caroliji saljite direktno Domu. ali se pokrenite, molim vas.
Licno cinim koliko mogu verujte da sam na ivici ali ivici snage narocito sada kada gledam kako da za sebe obezbedim da uzmem lek.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

49 Akcija Dom u Nisu

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 19 Дец 2011, 12:59

Prvi deo zavrsen, ceo kombi je poslat za Nis i deo za Vranje, ocekujemo slike, video, i prilog sa Tv Belami
Hvala veliko Mk Ketna Chapter NIS

http://nbf.pl‎

Повратак на “2011 година”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 5 госта