www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Maja Majkic

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Maja Majkic

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 08 Јан 2011, 19:07

Maja Majkic, na izgled sasvim obicna devojka, a u stvari jedna mala pozitivna Azdaja, koja drma sajtom, http://www.crtaci.info
Maja je nasem radu pomogla,svim srcem i dusom. njeno angazovanje, oko svirke za pomoc koja je bila namenjena Vranju,pravljenjem spotova, od kojih su neki obrisani ne nasom voljom, vec da neki ljudi ne budu suvise direktno naznaceni zbog svojih zasluga, prikupljanja garderobe, angazovanjem oko akcije za Sasu,pravljenjen hrane za nase humanitarno vece povodom obelezavanja trogodisnjeg rada i ostalo.

Njeno vreme pored posla na kojem je svaki dan do 16 h, gde ona ne sedi, aktivnosti oko licnog sajta, pomoci koju pruza ljudima oko nje , je ipak nadjeno da pomogne i nama.
Reci ne mogu da opisu koliko to znaci, koliko to ima tezinu, a sa moje strane je ovo samo jedan mali gest kojim zelim da joj ukazem postovanje za sve sto je uradila.

Majo bas si pravo Zmajce!!!!!!!!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

ZmYchE
Поруке: 33
Придружен: 16 Сеп 2009, 22:36
Место: Beograd
Контакт:

Re: Maja Majkic

Непрочитана порукаод ZmYchE » 14 Јан 2011, 16:34

Hvala :)

:snoopy:

Bila mi je cast pomagati koliko god je to u mojoj moci .. :)

http://nbf.pl‎

Повратак на “Породице, Фирме и Појединци који помажу наш рад”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 2 госта