www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Банка Хране

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Банка Хране

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 13 Феб 2010, 19:06

Банка хране је доделила Удружењу 44 паковања Капућина , које ћемо да поделимо током наших акција које радимо.
Већ сад неке кутије су остављене за Косово, Манастир и око 20 су подељене сиромашним кућама.

Prezeto sa sajta
Udruženju "Čarolija" iz Grocke, odnosno raseljenim porodicama, donirano je 88 kg kafe (cappucino), kompanije GRAND PROM AD.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: Банка Хране

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 10 Мар 2010, 18:16

Банка хране, нам је до сада три пута дала конкретну помоћ у виду хране, и чоколада и капућина, као и то што нам је изашла у сусрет са комбијем, када смо имали акцију за децу у Милошевцу.
На жалост колико сам јуче чула, нећемо моћи да будемо ускоро на њиховом програму јер је много породица угрожено широм Србије, тако да смо ми још увек мали да би били приоритет за сад.
Наше породице које обилазимо на жалост сада само добијају пециво које обезбеђујемо преко Пекаре ПДМ Пударци, и тих 10 гајби пецива и хлеба не трају дуго нити можемод а поделимо да веће количине.Знам да се прате наши апели, и позиви за подршку конкрерну и помоћ, али овде имамо ситуацију да породице неће добити храну и најосновнија хигијенска средства ускоро.Ако имате могућности,...

Замолила бих вас најљубазније...помозите!
Хвала!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Банка Хране

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 06 Апр 2010, 21:07

Уз љубазност људи из Банке Хране, који су доделили око 300 кг кесица, тестенина,и пиринча који је у кесицама за инстант спремање, поделили смо помоћ за угрожене сиромашне породице, и део смо оставили за потребе Манастира Св. Петка код Параћина, која ће на жалост опет бити одложена јер немамо довољан број постељине, јастука, ћебади и осталог.

Породице које смо обишли су и даље сиромашне породице са децом, самохране маме, самохрани очеви и они који и поред свога мало, помажу наш рад као што је то Саша

На жалост апарат који смо добили, онај картонски пропушта светлост, тако да су остале слике све или осветљене или су преклапајуће, тако да нисам у могућности да поставим све ни бољег квалитета, извињавам се
Прилози
F1000002.JPG
F1000001.JPG
Самохрани отац Роберт са девојчицом Тамаром
F1000005.JPG
Самохрана мама са двоје деце и болесним оцем који чека операцију кука, и већ сад иде помоћу два штапа

http://nbf.pl‎

Повратак на “Породице, Фирме и Појединци који помажу наш рад”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 4 госта