www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Породица Младеновић Брестовик

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 13 Феб 2010, 19:04

Посредством нашег великог Пријатеља Зорана, то је онај дечко са мотором eusa_clap.gif Породица Младеновић и њихов Син Петар , је поклонила 75 кг јабука које ће бити подељене деци . eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif :baloni: :runaround.gif: :runaround.gif:

За разлику од мог комшије :torima: који је бацио пуну тракторску :torima: :torima: :torima: :udri: приколицу и који се јуче драо ма моју мајку како ли се само усудила да му тако нешто тражи, па је јадна жена плакала ко киша.
Но, с временом сам заиста схватила да се нико не може натерати да помогне некоме сем ако онако људски не осети потребу да тако нешто заиста и не осети да треба.Наравно комшију нисмо именовали siromaS.gif али сам бар написала.

Још једном све честитке Породици Младеновић из Брестовика eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 13 Феб 2010, 19:13

Јабуке које смо добили посредством Породице Младеновић је преко Банке хране подељено самохраним мајкама из Крагујевца и другим Удружењима која имају сиромашне породице, које су дошле у Београд испред магацина Банке Хране.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Породице, Фирме и Појединци који помажу наш рад”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 3 госта