www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

21 Акција Посвећена Пријатељу Владимиру Чановићу

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 20 Јан 2010, 00:52

Ово је Акција коју сам посветила једном изузетном човеку кога сам упознала преко Фб,и који је наме писање о акцијама које желим да урадим око Божича и Нове године, питао да ли знам неко дете које би јако желело компјутер
Одговорила сам му да познајем једну девојчицу Сузана се зове, ћиви са баком ,деком и ујаком , јер ју је мајка оставила код њих јер није могла да је води са собом у њен нови брак .
Девојчица је једна много лепа умиљата девојчица, паметна, иде у школу ,пети разред и њена жеља већ дуго је да има компјутер
Њен ујак није био у могучности да јој то купи , тако да је Владимирова идеја била одлична и дошла је у прави час.
Пошто смо се порукама договорили решили смо да један дан, када је Влади одговарало да посетимо Сузанину породицу и том приликом је
Сузана добила од Владимира поред комплетног компјутера и два пара обуће.
Владимир се потрудио да све повеже како треба да , објасни Сузани како и шта да ради, да обрати пажњу на неке операције на рачунару и провео кратко али лепо време са њом.На растанку су разменили бројеве телефона, са жељом да се чују а Владимир је обећао да ће је посетити опет с својом децом.

Волела бих да Владимир напише опет своје утиске са ове посете јер на жалост због (&/&%&&%/&(/(/ морамо све наше акције да поставимо опет како су протекле,Такође бих замолила Владимира да само ако се сећа датума, јако бих ти била захвална.
Мислим да ће вам се слике свидети јер настављамо да помажемо ову породицу а у нашим постовима за 2010 годину ћете видети како планирамо и шта.
Прилози
P1030295.jpg
Владимир и Сузана
P1030296.jpg
P1030300.jpg
P1030301.jpg
Сузана Владимир и Пепе
P1030303.jpg
P1030307.jpg
Два другара
P1030308.jpg
Сузана испред своје куће
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Re: 21 Акција Посвећена Пријатељу Владимиру Чановићу

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 04 Мар 2010, 01:21

Мала Сузана је добила нов сто за компјутер , дар лично од Пепељуге 21 века :oops:

BrestovickiZoran
Поруке: 2
Придружен: 15 Феб 2010, 17:13
Контакт:

Непрочитана порукаод BrestovickiZoran » 04 Мар 2010, 21:32

:taz: :taz: Nisam bio ovde kad je Vladimir bio kod mene kuci, da upozna moju sestricinu,Suzanu, morao sam da idem da vadim camac iz Dunava, potopila ga voda.Ali sam znao ce Vlada doci.Stigao sam kasno bas kad su Ceca i Vlada polazili kuci ali sam video da je Suzana srecna
Kada sam usao unutra na stolu je stojao kompjuter sa lepim tankim ekranom i ostao sam bez teksta,jer nisam mogao da verujem da neko zaista ima srce da tako nesto pokloni.
Sta da kazem sem da sam odmah zvao Cecu da joj se zahvalim a ja i Suzana smo se takmicili ko ce pre da snimi muziku, ili da gledamo filmove.Moja majka i Otac koji je dosao sa posla to vece su bili cutljivi a narocito otac. Sve ga je ganulo i bilo je jako cudno da shvati da moje i Cecino prijateljstvo izrasta u jedno postovanje koje cu ako Bog da da pretvorim u jos vece jer planiram da Cecu Pepeljugu uzmem za sestru.
Nisam pisao odmah ovde na sajtu ali sam sad uzeo da napisem sve sto mi lezi na dusu.Koliko znam Cecu i koliko je ona za kratko vreme promenila nacin zivota u mojoj kuci, sa kompjuterem, namestajem i sad je dala Suzani svoj sto za kompjuter, ja ne mogu da vam opisem ali je vise nego za pohvalu.Niko joj ne pomaze, zao mi je jer znam koliko radi i koliko se trudi. Ja joj zelim puno zdravlja i ono sto najvise ona sama zeli, da joj se ostvari, kad ona moze toliko da cini za druge neka bude i njoj dobro

vcvolodja
Корисников грб
Поруке: 12
Придружен: 08 Авг 2009, 16:20
Контакт:

Непрочитана порукаод vcvolodja » 30 Мар 2010, 00:20

Цецо хвала ти на овом посту, али бих те замолио, или да га уклониш, или да промениш назив, не осећам се добро када га прочитам. Ја сам обичан човек који је пожелео да усрећи једно дете, Сузана је била срећна, ја такође и то је сасвим довољно. Мени не треба јавна захвалност, довољне су ми искрице среће у дечијим очима... Немој погрешно да разумеш ово што сам написао, немам лоше намере, једноставно нисам то урадио да бих величао себе, а слике сам поставио само да би подстакао друге људе да учине нешто за некога коме помоћ треба... Поздрав. :flowers:
Последње учитавање од vcvolodja дана 23 Апр 2010, 22:21, учитано 1 пут укупно.
Људска глупост ће нас уништити...

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 30 Мар 2010, 01:02

Цецо хвала ти на овом посту, али бих те замолио, или да га уклониш, или да промениш назив, не осећам се добро када га прочитам. Ја сам обичан човек који је пожелео да усрећи једно дете, Сузана је била срећна, ја такође и то је сасвим довољно. Мени не треба јавна захвалност, довољне су ми искрице среће у дечијим очима... Немој погрешно да разумеш ово што сам написао, немам лоше намере, једноставно нисам то урадио да би величао себе, а слике сам поставио само да би подстакао друге људе да учине нешто за некога коме помоћ треба... Поздрав. :flowers:
Знаш како Владимире, ово није величање тебе, већ величање људске доброте а пошто си носилац те доброте онда не може посвећена бити неком другом, сем теби.
Нисам скоро била до Сузане, нити се чула са њом, али од тебе је потекло све, тако да ће се овде читати и када будемо градили купатило за Сузану и њене.Мислим да је дошло време да се праве ствари представе у правом светлу, и прави људи да се покажу на светлост дана, јер су својим делом, срцем и душом као вољом показали и доказали да љубав као мотив постоји у много облика а један од тих облика је и поштовање оног ко има мање од нас јер је и он људско биће,стога твој предлог не могу да испоштујем јер бих тиме згазила своје моралне принципе којима величам људскост , човечност и поштовање.

http://nbf.pl‎

Повратак на “2009 година”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 8 госта