www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

9 Акција за децу у Грачаници и 10 Акција за Народну кухињу

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3328
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

9 Акција за децу у Грачаници и 10 Акција за Народну кухињу

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 23 Јан 2010, 17:57

Добили смо обавештење да се у Грачаници налазе деца са посебним потребама, и да би их нашли ступпили смо у контакт са Светланом Стевић из Мајке девет Југовића.Она је послала свој пик ап и помоћ коју смо за њих спремили у виду хране, обуће, чарапа, пиђама, одеће, сликовница, бојица и остало смо послали по њему.
Васпитачица која се јавила увече је говорила са приметним сузним гласом, и рекла је да је после пар година наша помоћ прва стигла до њих.Била сам јако поносна што је наше мало друштванце успело да усрећи овај мали колектив.Пошто сам наставила разговор са Светланом сазнала сам да доле у Звечану ради Народна кухиња и то је било довољно да урадимо и десету акцију за њих.Био је мали одазив људи јер смо акценат дали на храни, и ту сам први пут осетила и увидела да се људи осипају јер најлакше је било да се нађу изговори.

Што је био и почетак да Удружење буде само за изабране
Прилози
P2030253 smanjena.jpg
P2030255 smanjena.jpg
Наши пријатељи из Мајке девет Југовића испред Кинеског Ресторана Код Лија где смо се састајали много пута и одатле кретали у акције
P2030247 smanjena.jpg
Наш Србин и Кинез убацују помоћ која иде доле на Косово за Народну Кухињу
P2030246 smanjena.jpg
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “2008 година наш званични почетак”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 6 госта