www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Наш сиромашни рачун

meteori
Корисников грб
Поруке: 84
Придружен: 04 Апр 2008, 09:52
Контакт:

Re: Наш сиромашни рачун

Непрочитана порукаод meteori » 23 Мар 2010, 14:21

:mudrica: imam ja jedan predlog. Mislim da nas ima dovoljno da možemo da preuzmemo plaćanje jednog meseca godišnje pa može i dvoje ljudi da da za jedan mesec ako nas ima više. Tako da bi svako od nas učestvovao u sajtu sa 250-480 din godišnje, što priznaćete nije mnogo.
deca su ono sto mi od njih napravimoСлика

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 26 Мар 2010, 23:06

:mudrica: imam ja jedan predlog. Mislim da nas ima dovoljno da možemo da preuzmemo plaćanje jednog meseca godišnje pa može i dvoje ljudi da da za jedan mesec ako nas ima više. Tako da bi svako od nas učestvovao u sajtu sa 250-480 din godišnje, što priznaćete nije mnogo.

Хвала на подршци Метеори, надам се да ће се довољан број људи одазвати
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

vasa
Поруке: 17
Придружен: 27 Окт 2009, 17:03
Место: Grocka
Контакт:

Непрочитана порукаод vasa » 28 Мар 2010, 16:18

msm ijudi ako mozete da uplati te neke donacije da pomognete pepeijugi i prijateijima da sacuvaju sajt... moja ceca je mnogo vredna i pomaze deci kojoj treba pomoc, ja sam joj pomgogo vise puta da utovari u svoj auto stvari za decu i moja mama je dala stvari za njix. ja i ceca vas molimo ako mozete da pomogne te da sad sajt ostane da radi jer mislim da je lep i da ipak treba.Veliki pozdrav od Vase i moje sestre Bojane !!! :hello: kolo.gof genius.png

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Мар 2010, 02:14

msm ijudi ako mozete da uplati te neke donacije da pomognete pepeijugi i prijateijima da sacuvaju sajt... moja ceca je mnogo vredna i pomaze deci kojoj treba pomoc, ja sam joj pomgogo vise puta da utovari u svoj auto stvari za decu i moja mama je dala stvari za njix. ja i ceca vas molimo ako mozete da pomogne te da sad sajt ostane da radi jer mislim da je lep i da ipak treba.Veliki pozdrav od Vase i moje sestre Bojane !!! :hello: kolo.gof genius.png

:uteha: :kiss.gif: Љуби тебе твоја Тарта, срце моје, хвала ти за ово,Васа и ја смо причали о овом проблему и срце мало види како је написало.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Мар 2010, 02:15

Копиран део

Што се сајта тиче, морам да после копирам овај део на сиромашни рачун,могуће ако се новац не скупи или ми ови из Гронета не продуже рок, да буде угашен, ја ионако почињем са радом у фабрици гајбица, што се сад посебно извињавам свим докторима почев од Др.Ђодића, јер не смем да дижем тешко али, ако је опет већи део стављен на моја леђа онда ћу поднети и то, није никакав биг дил,али онда ће сајт лепо да се угаси, и када тамо негде у јесен сакупим довољно да од себе и маме одвојим онда ћу лепо подмирити све трошкове, јер мени није жао, прво ни себе ,али не могу да себи дозволим више да молим, јер ми је тога доста.
Неки људи су изузетно мудри, и заиста учине неке ствари да се реално види да се труде али од та посла од почетка нема ништа јер није искрена намера да се нешто учини већ себи дигне цена.
То ни као персонално приватно нити као Пепељуга21века не могу више да дозвољавам јер мени бар губи јако драгоцено време. Зато се извињавам ( препознајте се сами ) што вам то више заиста не могу дозволити, колико год вам ја изгледала јадно и сломљено када од вас чујем да од свег посла и помоћи нема ништа, душу ми нисте такли, јер ми нисте упрљали, вашу колико јесте , ту вам заиста не могу помоћи сем опроштаја али не и заборава.

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Наш сиромашни рачун

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Мар 2010, 14:23

Највероватније наш сајт и домен

http://www.carolija.org.rs

ће престати да ради на овој адреси, следећа адреса где ће бити пресељен домен је

http://www.pepeljuga21veka.com

где ће за пар месеци прорадити још један домен у склопу наших нових активности, а то је хуманитарна продаја производа, како наших чланова тако и људи које сам имала среће и задовољство да упознам и лично и виртуелно.
Ако имате пријатеље, који се баве неким ручним радом, или поседујете неке ситнице које јесу ручни рад или оно што вам стоји као слика, лампа, ћилим, брош, а Желите да помогнете наш рад , имаћете могућност на том другом сајту.

У току априла или маја наше мало Удружење иде на пререгистрацију, на једну много већу организацију, биће више обавеза, потреба за волонтерима и људима који желе да посвете своје време за хуманитарни рад.

Сада мислим да се разуме зашто се све ово ради, и зашто ће неки други људи сем Пепељуге 21 века да преузму бригу око сајта, јер морам изричито да узмем одмор, само да се заврше још неке ствари.
Што се тиче новог домета,

http://www.pepeljuga21veka.com

Свако ко је лично уплатио новац као донацију за спас нашег сајта, као и пар људи који су својим залагањем заслужили да буду део нове организације и на форуму, имаће неограничен приступ за форум и за сва обавештења, остали који буду желели да прате бесплатно и неосетно дешавања , имаће информације само на Фејс буку.
Иако непопуларна метода затварања форума за госте , на жалост је једино решење које ми се намеће као Председници Организације која настаје из наше Чаролије, јер је то директан одговор на оне који су се показали лицемерни и неодговорни према друштву и нама као људима који се боре за нечије боље сутра.
Свако има право да добије наше контакт адресе, телефоне и остало што му је потребно али без информација о нама . шта , како и зашто доносимо неке одлуке и о начину рада, јер чему правити непотребну гужву обичном причом и наклапањем.Заита постоје сајтови где се види колико су неке жене скочиле пуним срцем да се изборе да нам се помогне, такође може да се види и пљување на наш рад тј мене, као и могућност да се прати мој рад.
Према томе, сходно свим наведеним стварима и чињеницама, Организација која ради има своје трошкове и они се морају испоштовати и мора постојати подела рада, ако сам скокнула у 21 века као Пепељуга да ли обична или Српска није битно али замолила бих вас да схватите да ипак нисам свемогућа иако сам пар пута учинила ствари да је изгледало да јесам
Мало помоћи, свако ко колико може и наша чуда настављају са радом, све вас љуби и воли ваша Пепељуга 21века, ваша Светлана :kiss.gif:

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Мар 2010, 15:19

Књиговођа као Пријатељ ће нам водити књиге, један велики поздрав за нашу Мирелицу, која је већ помогла од срца, и ја јој се искрено захваљујем за све, и подршку и труд и све све што чини :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Мар 2010, 15:23

Моле се сви који су уплатили новац а нису на уплатници написали своје име које имају на овом сајту да ми се јаве, и молим све оне који су били само гости ради даљег праћења нашег рада да прочитају правила која су постављена на нашим темама , која се односе на будуће госте који ће пожелети да прате форум јер се он санкционише за праћење, хвала!

И да се региструју као чланови ако то већ нису до сада урадили.ХВАЛА ВАМ !

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Контакт:

Наш сиромашни рачун

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 29 Мар 2010, 15:52

Ово сам морала да копирам из поштовања и моралног васпитања као доказ моје захвалности на људскости и човекољубљу

Зоран Живков
Одг: Поздрав !!!

Видим да нешто радиш, ношење неких гајбица !!!
Молим те, нисам лекар, апсолвирао сам медицину и кренуо неким другим путем..., али ти искрено саветујем да се чуваш и радиш како ти саветују лекари. То што си оперисала није наивно и мора добро све да се залечи да не би дошло до компликација, отицања руку, едема, болова...
Сачувај здравље, то је најважније, да би могла после све остало да урадиш како си замислила !!!

Срдачан поздрав
:cry:
Морам , драги Зоране,морам не само због чаролије већ и мене, не само гајбице нашла сам још један посао који радим после овога јер МОРАМ по савету лекара да покушам да одржим трудноћу за коју ми је потребно око 3.000 евра. Моје здравље није на жалост везано да морам да мирујем јер нисам богата нити довољно моћна да нађем могућност да неко помогне јер је то много пара, значи морам да ризикујем ида зарадим на једини начин који знам а то је тај физикални рад.
Читајући писмо , осећам како ми снага дрхти, јер заиста тешко је оптимисту обрадовати, а ово писмо ме је дотакло као особу као жену и неостварену мајку.
Ти си родитељ и знаш коју радост теби чини твоје дете, и знаш колико си сам у стању да се жртвујеш ради њега, те ме разуми зашто преузимам ризик на себе, јер ја се немам на кога ослонити за ово.

Теби твојој породици, се заиста захваљујем за ово писмо, и подршку и ако сам се икоме најискреније наклонила то чиним заиста сада, са молитвом Господу Богу да вас све чува као све родитеље , децу и људе који у себи имају љубав према човеку, а то је данас реткост.Јесте ме расплакали али ове сузе су топле јер су пробуђене једним заиста несебичним гестом а то је брига за људско биће. Мој наклон Породици и вама Зоране

zoran
Поруке: 14
Придружен: 22 Феб 2010, 05:32
Контакт:

Непрочитана порукаод zoran » 29 Мар 2010, 20:54

Хвала ти на лепим жељама !!! :flowers:
Наравно да се не љутим што си поставила ово иако стварно није било потребе !
Надам се само да ћеш успети у свему, што ти сви од срца желимо :runaround.gif:

http://nbf.pl‎

Повратак на “Наши Донатори”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 6 госта