www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

“Абортус брод” у Валенсији...

Уредник: vcvolodja

vcvolodja
Корисников грб
Поруке: 12
Придружен: 08 Авг 2009, 16:20
Контакт:

“Абортус брод” у Валенсији...

Непрочитана порукаод vcvolodja » 25 Авг 2009, 19:33

17.10.2008.
Удружење жена Women on Wives има задатак да помогне женама да се спасу нежељене трудноће и да спријечи нелегалне и често по здравље жене опасне прекиде трудноће. У саставу удружења је и такозвани “абортус брод” који има операционе сале за прекиде трудноће. Брод плови под холандском заставом и на њему важе холандски закони, наравно ако се брод налази у међународним територијалним водама. Под одређеним условима на њему се обављају прекиди трудноће, које добровољно обављају холандски гинеколози.
До сада се брод заустављају близу обале земаља, претежно строго католичких, које својим законима забрањују абортусе. Тако је брод стајао уз ирску, пољску и португалску обалу. Гдје је год долазио било је протеста против његовог појављивања, али је ипак извршавао своју функцију.
На позив 33 шпанске невладине организације за слободу абортуса, овај брод је јуче стигао у шпанску луку Валенцију. Тамо су га дочекали са протестима, па су га и одвезали од обале, а између обале и брода поставили моторни чамац. Ипак је посади брода успјело послије да добро привежу брод за обалу.
Прилози
abortusboot_ANP-1328414_tcm44-430452.jpg
Људска глупост ће нас уништити...

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Re: “Абортус брод” у Валенсији...

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 23 Дец 2009, 05:09

17.10.2008.
Association of Women on Women Wives has a duty to help women to escape the unwanted pregnancy and to prevent illegal and often dangerous to the health of women terminated pregnancies. The compositions of the so-called "abortion ship" which has operating rooms for abortion. The ship sails under the Dutch flag and apply it to the Dutch laws, of course, if the ship is in international territorial waters. Under certain conditions it performed abortions, which voluntarily carry out the Dutch gynecologists.
Until now, the boat stopped off the coast of countries, mostly strict Catholic, that their laws prohibiting abortions. So the ship is standing with the Irish, Polish and Portuguese coast. Wherever it was coming protests against his appearance, but still perform her function.
At the invitation of 33 Spanish non-governmental organizations for the freedom of abortion, this ship has arrived yesterday in the Spanish port of Valencia. There he was greeted with protests, and it and drove from the coast, and between the coast and the ship set a motorboat. But the crew after the ship managed to bind the ship for a good bank.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3323
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Re: “Абортус брод” у Валенсији...

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 23 Дец 2009, 05:10

Associazione Donne in mogli donne ha il dovere di aiutare le donne a sfuggire alla gravidanza indesiderata e per prevenire illegali e spesso pericolose per la salute delle donne a termine la gravidanza. Le composizioni della cosiddetta "nave dell'aborto", che ha sale operatorie per l'aborto. La nave batte bandiera olandese e applicarlo alle leggi olandesi, naturalmente, se la nave è in acque territoriali internazionali. A determinate condizioni, ha eseguito aborti, che volontariamente effettuare i ginecologi olandesi.
Fino ad ora, la barca si fermò al largo delle coste di paesi, per lo più rigidamente cattolica, che le loro leggi che vietano di aborti. Così la nave è in piedi con la costa irlandese, polacco e portoghese. Ovunque esso veniva proteste contro il suo aspetto, ma ancora svolgere la sua funzione.
Su invito del 33 non spagnola organizzazioni non governative per la libertà di aborto, questa nave è arrivata ieri nel porto spagnolo di Valencia. Lì è stato accolto con proteste, e si e guidato dalla costa, e tra la costa e la nave di un motoscafo. Ma l'equipaggio dopo che la nave è riuscita a legare la nave per una banca bene.
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “"Зашто абортус треба забранити,осим када је то медицински неопходно"”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 7 госта