www.pepeljuga21veka.org.rs-Čarolija - Pepeljuga 21. Veka i Prijatelji

Ако је ово Ваша прва посета, обавезно погледајте Често Постављана Питања кликом на линк ЧПП. Да би сте постављали или одговарали на теме морате бити регистровани, односно пријављени. Кликните на линк Региструј се за наставак.

Porodica Mitrovic ,Eksploziv i Carolija

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3285
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 09 Апр 2013, 10:01

Милован и Биљана Митровић одхранили су петоро деце, али тако да су и њих двоје и сами често гладовали.

Биљана је много трпела. И немаштину и тугу, укућани кажу да је умрла од глади. Последњих пола године, Милован је самохрани отац. Има троје ђака, много гладних уста и ништа да им пружи. Двоје најмлађе деце најбрже су одрасли. Биљана, кад је умрла, није имала ни 50 килограма.

Милован каже да живе од дечјег додатка, немају право да једу у народној кухињи, а грцају у дуговима. Живе веома скромно и зато што не траже, други им радо помогну. О најугроженијим брину најхуманији, чак и ако њима није све потаман. Светлана Урошевић, директорка Хуманитарне организације „Чаролија и Пепељуга 21. Века“, врло често обилази ову породицу и помаже у складу са својим могућностима. По њеним речима, друштво затвара очи пред оваквим причама.

Деца нису потпуна одрасла да се брину сама о себи, али ни Милован не престаје да брине да им детињство бар донекле олакша. За своју децу Милован ће трпети и глад и несаницу. Нада се да стрпљен- спасен, у његовом случају има смисла.

Наша редакција је била у посети овој породици и том приликом са директорком Хуманитарне Организације „ Чаролија и Пепељуга 21 века“, Светланом Урошевић уручила скромне пакете хране, а затим причу проследила емисији „Експлозив“, јер ова животна судбина заслужује да буде испричана и виђена ширем аудиторијуму у Србији, како би се овој породици помогло и како би она била са што мање гладних уста.

Извор: НашаГроцкаИнфо/ТВ Прва
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

pepeljuginadobravila
Корисников грб
Site Admin
Поруке: 3285
Придружен: 03 Апр 2008, 18:22
Место: GROCKA
Контакт:

Непрочитана порукаод pepeljuginadobravila » 15 Мај 2013, 12:45

За пет недеља емисија на Прва Тв, о томе колико смо допринели да ова породица промени живот
Не можемо објавити материјал пре него што буде на самој телевизији због ауторских права, будите стрпљиви молим вас.Хвала
Postoji los izbor, veoma los izbor i postoji Moj izbor

Можете да ме мрзите, можете да ме волите, али морате да ме поштујете

Миран је онај ко зна а ћути, и који не верује у оно што чује док не провери!

http://nbf.pl‎

Повратак на “Осврти Похвале и Критике”

Ко је на вези

Корисника прегледа овај форум: Нема регистрованих корисника и 7 госта